Vizyonda 5 yeni film

Vizyonda 5 yeni film

2014-08-08 21:07:00
Vizyonda 5 yeni film |  görsel 1

Bu hafta 1'i yerli 5 yeni film sinemaseverlerle buluşuyor.

 
Lucy
Yönetmen koltuğunda Luc Besson'ın oturuduğu filmin oyuncu kadrosunda  Morgan Freeman, Scarlett Johansson, Analeigh Tipton, Amr Waked, Cédric Chevalme, Mason Lee , Yvonne Gradelet, Frédéric Chau, Jan Oliver Schroeder, Renaud Cestre yer alıyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

ABD ve Fransa ortak yapımı aksiyon-gerilim türündeki filmin konusu ise kısaca şöyle; "yanlışlıkla içine çekildiği karanlık bir anlaşma sonucu insan beyninin çok ötesinde bir kapasiteye sahip, acımasız bir savaşçıya dönüşen bir kadının hikayesini anlatıyor."

Liseli Polisler 2 / 22 Jump Street 
Phil Lord ile Christopher Miller'ın yönettiği filmde Channing Tatum, Jonah Hill, Peter Stormare ile Ice Cube'un yer alıyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

ABD yapımı aksiyon ve komedi meraklılarını sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen filmin konusu ise kısaca şöyle; "Polis memurları Schmidt ve Jenko yerel bir üniversitede gizli görev üstlenirler. Ancak, Jenko spor takımında kendine bir kanka bulup, Schmidt de bohem sanat bölümüne sızınca, ortaklıklarını sorgulamaya başlarlar. Artık sadece davayı çözmeye değil, olgun bir ilişki yürütüp yürütemeyeceklerine karar vermeleri de gerekmektedir. Öğrencilikten olgunluğa geçebilirlerse, üniversite başlarına gelmiş en güzel şey olacaktır."

Hafta Sonu / Weekend 
Andrew Haigh'in yönettiği filmde Tom Cullen, Chris New, Jonathan Race ile Laura Freeman yer alıyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

İngiltere yapımı romantik-dram türündeki filmin konusu ise kısaca şöyle; "Bir grup arkadaşıyla takıldıktan sonra tek başına bir gece kulübüne geçen Russell, çapkınlık peşindedir. Bir süre orada takıldıktan sonra Glen ile birlikte kulüpten ayrılır. Barlarda ve yatak odalarında geçen, kimi zaman sarhoş, kimi zaman kafaları güzel bir halde dolaştıkları, hikâyeler anlatıp seviştikleri bir hafta sonu böylece başlar."

Ceza
Burak Donay'ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Deniz Gönen Türkcan, Ebru Şancı, Kaan Oruçoğlu, Murat Yatman, Sertaç Akkaya, Tuğçe Koçak ile Yılmaz Calayır yer alıyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

Haftanın tek yerli yapımı olan filmin konusu ise kısaca şöyle; "Okuduğu okulda popüler bir genç olan Levent, en yakın arkadaşı Cem ile birlikte hafta sonunu geçirmek için bir plan kurar. Buna göre hafta sonu kız arkadaşlarını da yanlarına alıp sınırları zorlayan bir parti yapacaklardır ve bunun için zengin bir ailenin oğlu olan Selim'i kullanmaya karar verirler. Saf bir genç olan Selim'e ailesinin yazlığını ayarlaması durumunda onun için Müge'yi getireceklerini söylerler. Selim, Şile'deki yazlıklarını ayarlar ve kradi kartını Cem'e teslim eder. Levent, Filiz'i Cem de Arzu'yu yanında götürür. Selim ise Müge ile birlikte olacaktır. Grup, gece normal başlasa da alkol ve uyuşturucunun etkisiyle kontorlü kaybedip gecenin beklenmedik şekilde ilerlemesine tanık olur."

Kayıp Karıncalar Vadisi / Miniscule: Valley of the Lost Ants 
Thomas Szabo ile Helene Griaud'un yönettiği animasyon filmi "Kayıp Karıncalar Vadisi"; yarıda kalmış bir aile pikniği, alelacele terkedilmiş bir yemek masası ve ganimeti paylaşmak istemeyen iki karınca grubu arasındaki mücadeleyi anlatıyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

Fransa ve Belçika ortak yapımı olan film, 3D formatında izleyici ile buluşacak.
 
 
gazeteport

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика