Vizyonda 5 yeni film

Vizyonda 5 yeni film

2013-08-02 10:42:00
Vizyonda 5 yeni film |  görsel 1

Bu hafta biri yerli olmak üzere 5 yeni film vizyona giriyor.

 

Red-2

Yönetmenliğini Robert Schwentke'nin üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Bruce Willis, Mary-Louise Parker, Helen Mirren, Anthony Hopkins, Catherine Zeta Jones ve John Malkovich'in yer alıyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...
 
Senaryosunu Erich Hoeber ve Jon Hoeber'in yazdığı ABD yapımı aksiyon-suç türündeki konusu kısaca şöyle; "Emekli CIA ajanı Frank Moses kayıp bir taşınır nükleer cihazın izini bulmak için diğer ajanlarla yeniden bir araya geliyor. Başarılı olmak için, yeni nesil silahı ele geçirmek isteyen acımasız suikastçileri, teröristleri ve iktidar delisi hükümet görevlileri yenmek zorundadırlar. Görev nedeniyle Moses ve diğer ajanlar Paris’e, Londra’ya ve Moskova’ya giderler. Silahsız ve az sayıda adama sahip ekibin sahip olduğu tek şey kurnaz zekası, eski usul yetenekleri ve birbirlerine güvenleridir."
 
Zorlu İkili
Baltasar Kormakur'un yönettiği filmin başrollerini Denzel Washington ve Mark Wahlberg paylaşıyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...
 
Blake Masters ve Steven Grant'ın senaryosunu üstlendiği aksiyon türündeki filmin konusu ise kısaca şöyle; "Birbiriyle rakip iki büronun beraber çalışmaya zorlanan 2 ajanının ittifaklarında büyük bir problem vardır. İki tarafta bir diğerinin gizli görevdeki bir federal ajan olduğunu bilmez. Bu iki ajan birbirine güvenmeden görevlendirildikleri tüm suçluları yakalarlar. Fakat son görevlerinde para çalmakla suçlandıklarında adlarını temize çıkarmak için uğraşacaklardır."
 
Kutsal Motorlar
Yönetmenliğini ve senaristliğini Leos Carax'ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Denis Lavant, Edith Scob, Eva Mendes, Kylie Minogue, Elise Lhomeau, Jeanne Disson , Michel Piccoli, Leos Carax , Nastya Golubeva Carax, Reda Oumouzoune yer alıyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...
 
Almanya Fransa ortak yapımı filmin konusu kısaca şöyle; "İşadamı Oscar çok zengin ve gizemli bir adam tarafından tuhaf bir iş için görevlendirilir. Bir limuzinin içinde kılıktan kılığa girerek çeşitli randevulara gidecektir. Bazen bir dilenci, bazen yaşlı bir adam ya da bir cambaz olacaktır. Ama neden? Filmde, çok sayıda derin ve felsefi yorum yapılmasını sağlayacak malzeme var. Ama belki de hepsi sadece zevk içindir."
 
Zaman Yolcuları
Yönetmen koltupunda Colin Trevorrow'un oturduğu filmin senaryosu Derek Connolly ait. Filmin başrollerinde kendine özgü bir hayran kitlesi bulunan Mark Duplass, Aubrey Plaza ve "New Girl" dizisinden tanınan Jake Johnson bulunuyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...
 
ABD yapımı filmin konusu kısaca şöyle; "Aylık bir derginin 3 çalışanı, gazetede gördükleri “Zaman yolculuğu yapacak eş aranıyor” başlıklı ilanın sahibi Kenneth’in peşini düşerler. Kenneth, zaman yolculuğunun sırrını çözdüğünü iddia eden bir paranoyaktır. Üçlüden Darius, Kenneth’ın haberini yapmak için, zaman yolculuğunda eşlik etmek istediğini söyler, onu ikna eder ve sıra dışı bir aşk başlar."
 
Dabbe: Cin çarpması
Hem yönetmenliğini hem de senaristliğini Hasan Karacadağ'ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Irmak Örnek, Sultan Köroğlu Kılıç, Elçin Atamgüç ve Sabriye Günüç yer alıyor. 

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...
 
Korku türündeki filmin konusu kısaca şöyle; "Psikiyatrist Ebru Karaduman ve Cinci Faruk Akat olarak bilinen Cin Çıkarma uzmanının aynı anda ilgilendikleri cin çarpılma vakasının ana kahramanı Kübra Duran isimli genç bir kızdır. Korkunç ve lânetli bir geçmişe sahip olan Kıbledere köylüsü Kübra, aynı zamanda Ebru’nun çocukluk arkadaşıdır. Kübra, kına gecesinde aniden cinlerin saldırısına uğramıştır."
 
 
GAZETEPORT

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика