Sözde doktor yüzüne çimento enjekte etti

Sözde doktor yüzüne çimento enjekte etti

2016-05-25 10:36:00
Sözde doktor yüzüne çimento enjekte etti |  görsel 1
Sözde doktor yüzüne çimento enjekte etti Rajee Narinesingh isimli transeksüel kadın, yanaklarına, çenesine ve dudaklarına yasadışı yollarla dolgu yaptırdı. Sözde doktor yüzüne çimento ve lastik dolgu macunu enjekte etti.
 
"Botched" isimli reality şovunda Dr. Terry Dubrow ve Dr. Paul Nassif'in konuk ettiği 48 yaşındaki kadın, yanaklarına, dudaklarına ve çenesine yasa dışı yollarla enjeksiyon yaptırdığını söyledi.
 
Hayatını değiştiren bu enjeksiyonlardan sonra Rajee'nin yüzü kaya kadar sert olmuştu ve doktora göstermeye bile utanıyordu. Yüzündeki çimentolardan kurtulmak ümidiyle 2015 yılında "Botched" isimli televizyon programına başvurdu. Ancak doktorlar kadının sağlığı için yüzündekilere hiç dokunmasalar daha iyi olacağına karar verdiler.
 
Sözde doktor yüzüne çimento enjekte etti
 
Aradan bir yıl geçtikten sonra, aynı doktorlar, yardım etmeyi çok istedikleri için tekrar bakmaya karar verdiler. Operasyonların başarılı olup olmayacağı programın gelecek bölümlerinde belli olacak.
 
Enjeksiyonları yapan sözde doktor ise yasa dışı yollardan birçok kadının yüzüne zehirli maddeler enjekte ettiği için yargılanıyor.
 
 
milliyet.com
 
 
 
KAFAMDADELİ SORULAR
Sen de Sorunu Sor
Seçiniz                MODA insanın kendine…                              GÜZELLİK gelip geçici be güzelim!                              AİLEvi konulara girelim ;)                              Ne kadar SAĞLIKlıyım?                              Yesek yesek ne YEMEK yesek?                              Pazartesi kesin DİYET'e başlıyorum!                              AŞK bu mu? SEVDA bu mu?                              EV'im EV'im güzel EV'im                              KOLAY'ı var!                              RASTGELE cevapla ;)                              İTİRAF edebilir misin?                              ABSÜRT sorulara HIZLI cevaplar              
 

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика