Rüzgar Erkoçlar'ın fotoğrafı çok beğenildi

Rüzgar Erkoçlar'ın fotoğrafı çok beğenildi

2016-04-26 16:21:00
Rüzgar Erkoçların fotoğrafı çok beğenildi |  görsel 1
Rüzgar Erkoçlar'ın Instagram'da paylaştığı son fotoğraf hem kadın hem erkek hayaranlarının beğenisini kazandı. Hayranları onu yeniden ekranda görmek istiyor! Peki, Rüzgar Erkoçlar kimdir? İşte hakkında detaylı bilgiler...
 

Rüzgar Erkoçlar'ın kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı güneş gözlüklü ve sportakımlı fotoğraf hayranlarından tam not aldı!

 

Rüzgar Erkoç'un paylaşımının altına yapılan yorumlar oyuncunun yakışıklılığı ortak paydasında buluşurken hayaranları Erkoçlar'ı artık ekranda görmek istediklerini söylediler.

Bir hayranı, 'Çok yakışıklısın peki dizi teklifi almıyor musun?' diye sordu. Genç oyuncu genellikle bu yorumlara cevapsız kalmayı tercih ediyor.

RÜZGAR ERKOÇLAR KİMDİR?

Onur Rüzgar Erkoçlar (d. Nil Erkoçlar, 26 Mart 1986, İstanbul), Türk oyuncu ve fotomodeldir.

Oyunculuğa on yaşında oynadığı reklam filmleriyle başlayan Erkoçlar, 15 yaşındayken oynadığı Molped reklamıyla ünlenmiştir. Ardından birçok projede yer alan Erkoçlar ilk olarak Berna Laçin'in başrolü oynadığı Seni Yaşatacağım adlı dizide oynamaya başlamış, bu dizinin ardından Kadir İnanır'ın başrolde olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizide oynamıştır. Oyuncu, en çok Emret Komutanım adlı dizi ve aynı ada sahip sinema filminde canlandırdığı Foto Fato rolü ile tanınmaktadır.

20 Şubat 2013 tarihinde müzik yapımcısı Erol Köse'nin Erkoçlar hakkında Twitter'da yayınladığı mesajda, oyuncunun cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirerek erkek olduğu iddia edildi. Oyuncu ve kardeşi tarafından yalanlanan iddia daha sonra doğrulandı ve oyuncunun yeni adının Rüzgar olduğu aktarıldı. Erkoçlar, Ayşe Arman'a verdiği, 24 Şubat 2013'te yayımlanan röportajında iki yıldır hormon tedavisi gördüğünü ve üç hafta önce de cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdiğini açıkladı.

FİLMOGRAFİ

milliyet

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика