opera söyleyen çorbacı o ses'i salladı...

opera söyleyen çorbacı o ses'i salladı...

2013-11-05 11:47:00
opera söyleyen çorbacı o sesi salladı... |  görsel 1

O Ses Türkiye Hasan Doğru Caruso performansı

O Ses Türkiye yarışmasında opera söyleyen Zonguldaklı çorbacı Hasan Doğru, Türkiye'nin gündemine oturdu.

Dün akşam 'de yayınlanan  yarışmasına Zonguldak'tan katılan ve opera söyleyen Hasan Doğru adlı yarışmacı damga vurdu.

Bir lokantada çalıştığını söyleyen Hasan, Caruso adlı İtalyanca eseri seslendirdikten sonra jürinin isteği üzerine bir de türkü söyleyerek dinleyicileri adeta büyüledi. 

Yarışmaya smokin ile katılan ve Caruso adlı parça ile jüri karşısına çıkan Hasan Doğru ilkanda Gökhan'ı ve Murat Boz'u döndürürken, şarkısının bitiminde ise dört jüri üyesini de döndürmeyi başardı.

Opera mezunu olan Hasan Doğru'ya tüm jüri üyeleri hayranlıklarını dile getirirken Murat Boz, 'Hasan buradan göründüğün kadarı ile yıkılıyorsun' dedi. 

Gökhan ise Hasan'ın seslendirdiği şarkıyı rahmetli babası ile birlikte her pazar dinlediğini dile getirdi. 

Opera mezunu olduğunu ancak şu anda bir çorbacıda lokantada çalıştığını söyleyen yarışmacı Hasan'a jüri üyesi Gökhan, kendi takımında olması için çok ısrar etti. Hasan Doğru Caruso, söylediği şarkının Belçika'da 3 sene önce kaybettiği arkadaşının da çok sevdiğini ve şarkı söylerken onun cenazesinde yaşadığı anların aklına geldiğini dile getirerek o yüzden sessiz kaldığını açıkladı. 

Hadise ise, "Türkiye'de böyle bir sesin bu zamana kadar kaşfedilmemiş olması gerçekten ayıp" şeklinde konuştu. Sesinin çok iyi olduğunu belirten Hadise, babasının adınında Hasan olduğunu belirtti.

Ebru Gündeş de, Hasan'ın sesinin son derece güzel olduğunu ve takımında olmasından dolayı mutlu olacağını söyledi.

Öte yandan Acun'un Hasan'a 'Türkçe şarkı da söylüyor musun?' diye sorması üzerine Hasan, Murat Boz'un 'Ben özledim seni' isimli şarkısını opera tarzında seslendirdi. Acundaha sonra yarışmacıya 'Yayla Yolları' adlı türküyü söyletti.

Hasan bu söylediği türkü sonrasında üzerindeki hayranlığı ikiye katladı ve bütün jüri üyeleri Hasan'ın kendi takımlarında olması için adeta birbirleriyle yarıştı.

 seçim zamanı geldiğinde arkadaşlarının ve kendisinin isteği olan

Gökhan'ın takımını seçti.

JÜRİ ÜYELERİNİN SEÇİMDEN ÖNCEKİ SON SÖZLERİ:

Gökhan: "Hasan'ı kısa zamanda çok sevdim"

Hadise: "Bu kadar güzel sesine rağmen mütevaziliğini kaybetmediğin için seni kutluyorum. Benim takımımda yer almanı istiyorum"

Murat Boz: "Adam gibi adamsın. Benim takımımda olmanı gerçekten çok istiyorum"

Ebru Gündeş: "Benim takımımda olursan çok güzel şeyler başarabiliriz"

GÖKHAN'DAN EBRU'YA HAREKET

Hasan'ın Ebru Gündeş'in konuşmasından etkilenmemesi için elinden geleni yapan Gökhan'ın Hasan'a Ebru'u seçmemesi için el kol işaretleri yaptığı anları Acun seçimden sonra tekrar ekranlara getirince Gökhan zor anlar yaşadı. Bunun üzerine Ebru Gündeş, Gökhan'ı kovalamaya başladı. Gökhan'ın kaçtığı dakikalarda Acun'da Gökhan'ın üzerine gidebildiği kadar gitti. 

http://video.sozcu.com.tr/2013/video/magazin/o-ses-corbaci.html

 

izlemek için linke tklayın

 

O Ses Türkiye Hasan Doğru Caruso performansı

mynet

 

120
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика