Ne yaptın Kenan Abi

Ne yaptın Kenan Abi

2015-02-07 00:20:00
Ne yaptın Kenan Abi |  görsel 1

Arda Turan'ın , Sinem Kobal'ın İmirzalıoğlu ile bir buçuk aydır aşk yaşamasına öfke dolu sözlerle tepki gösterdiği öğrenildi.

 

Önceki gün sabaha karşı 04.00’te Zincirlikuyu’da objektiflere yakalanan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal’ın birlikteliği, tam anlamıyla bomba etkisi yarattı. Sinem Kobal'ın İmirzalıoğlu ile bir buçuk aydır aşk yaşamasına tepki gösteren Arda Turan'ın Türkiye'deki arkadaşlarıyla telefonlaştığı ve öfke dolu sözlerle tepkisini gösterdiği öğrenildi. Türkiye'deki arkadaşları aracılığıyla sürpriz aşka tepki gösterenArda Turan "Ağabey dediğim kişinin bunu yapması beni derinden yaraladı" yorumunu yaptı.  Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın Bergüzar Korel'in 18 Aralık'ta verdiği erken yılbaşı partisinde yakınlaştığı iddiası, dün sabaha karşı yaşanan olayla yeniden gündeme geldi. İkili, 04.00 sularında, Zincirlikuyu'da trafik ekiplerinin yaptığı çevirmeye takıldı.     

 
"AĞABEY DEDİĞİM KİŞİNİN..."
Yılın magazin bombası olarak gösterilen olayla ilgili İspanya'da top koşturan Sinem Kobal'ın eski sevgilisi Arda Turan'dan da ilk yorum geldi. Türkiye'deki arkadaşları aracılığıyla olaya tepki gösteren Arda'nın "Bu olayda 'ağabey' dediğim kişinin isminin geçmesi beni derinden yaraladı" dedi. 
 
KENAN KARA KARA DÜŞÜNÜYOR
Öte yandan Arda Turan ile arkadaş olan İmirzalıoğlu'nun birlikteliğini Turan'a nasıl açıklayacağı konusunda kara kara düşündüğü öğrenildi.  
Habertürk'ün haberine göre; İmirzalıoğlu, iki yıl önce 'Not Defteri' programına canlı bağlanan ve kendisine "Ağabey" diyen Turan'ı Galatasaray'dan ayrılmaması için ikna etmeye çalışmıştı.
 
İBRAHİM'DEN KENAN'A
Sinem KobalArda Turan'dan ayrıldıktan sonra oyuncu İbrahim Çelikkol'la birliktelik yaşamaya başlamış ancak ikili aniden yollarını ayırmıştı. 
 
gazeteport

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика