Kırmızı taytı pembe Lamborghini'si

Kırmızı taytı pembe Lamborghini'si

2016-04-27 17:35:00
Kırmızı taytı  pembe Lamborghinisi |  görsel 1

Los Angeles'ta görüntülenen Blac Chyna'nın kırmızı taytı, nişanlısı Rob Kardashian'ın yeni aldığı pembe Lamborghini'sinden daha fazla dikkat çekti.

Los Angeles'ta objektiflere takılan TV ünlüsü Blac Chyna, tüm dikkatleri üzerine çekti. Chyna'nın giydiği kırmızı tayt ve bluz, nişanlısının aldığı Lamborghini'den daha fazla konuşuldu.
 
Son dönemde Kim Kardashian ailesinin tek erkek evladı Rob ile evlilik hazırlığı yaptığı yolundaki haberlerle gündemde olan bir çocuk annesi Black Chyna, giydiği dar ateş kırmızısı kıyafetle ince belini de gözler önüne serdi.
 
Bir zamanlar Kim Kardashian’ın en yakın arkadaşı olan Blac Chyna, çocuğunun babası ve eski nişanlısı olan ünlü rapçi Tyga’dan ayrıldıktan sonra, Kim’in kız kardeşi Kylie Jenner’le aşk yaşamaya başlaması yüzünden Kardashian-Jenner ailesinden uzaklaşmıştı.
 
 
Ancak Chyna’nın intikamı acı oldu ve Kardashian-Jenner ailesini zaman zaman depresyonla mücadele yaşayan bireyi, erkek kardeşleri Rob Kardashian’la vurdu. 
Rob ve Blac’in ilişkisine tüm aile bireyleri karşı çıktı.
 
 
 
 
 
Hatta çiftin yüzük takma törenine hiç bir aile ferdi de katılmadı. Ama Rob, yine de sevgilisinin yanında durmaya devam etti
 
Yaşanan ilginç bir gelişme Kim’in çiftin yanında olduğunu gözler önüne sürdü. 
 
milliyet
 
 

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика