kendisini hamile bırakacak adam arıyor

kendisini hamile bırakacak adam arıyor

2015-03-27 01:36:00
kendisini hamile bırakacak adam arıyor |  görsel 1
Rumen kadından kendisini hamile bırakacak erkeğe 500 euro
'Beni hamile bırakana 500 euro'
 
 
Romanya’nın Timisoara kentinde yaşayan 25 yaşındaki Adelina Albu, internette bir fotoğrafını paylaşıp “Kendisini hamile bırakmaya gönüllü olacak erkeğe para ödeyeceğini” açıklamasının ardından uluslararası üne kavuştu.

Çocuk sahibi olmayı çok istediğini belirten Albu, Facebook’ta yayınladığı ilanda “Erkeklerle tanışmak zor değil ancak çocuk isteyen bir erkekle tanışmak çok zor. O yüzden anlamsız ilişkilerle zaman kaybetmektense bu iş için ödeme yapmaya karar verdim. 500 euro karşılığında sen iyi vakit geçireceksin, benimse bir bebeğim olacak” dedi.
 
Genç kadın, yaklaşık 1430 TL'ye tekabül eden teklifini kabul eden erkeklerin kendisi ile seks yapmadan önce bir kısırlık testinden geçmek  ve doğacak çocuk üstündeki tüm haklarından vazgeçtiklerini belirten bir de belge imzalamak zorunda kalacağını da söyledi. 

Birçok kadın Albu'ya destek verip onun tek başına çocuk büyütme yönündeki planlarını "cesurca" bulduklarını belirtirken, birçok erkek de kadının teklifini kabul ettiklerini açıkladı. 

Ancak İngiliz Daily Mirror gazetesine konuşan Albu, şimdiye dek gelen teklifleri çok beğenmediğini çünkü "kimsenin konuyu ciddiye almadığını" düşündüğünü söyledi. 

 

hurriyet

 

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика