Kemal Doğulu'nun son durumu hakkında açıklama yapıldı!

Kemal Doğulu'nun son durumu hakkında açıklama yapıldı!

2016-06-16 10:52:00
Kemal Doğulunun son durumu hakkında açıklama yapıldı! |  görsel 1

Dün akşam Kemal Doğulu'dan gelen haber hayranlarını üzdü.. " İşte Benim Stilim " adlı yarışma programındaki jüri üyeliğiyle üne kavuşanKemal Doğulu merdivenlerden düşerek ağır yaralandı. Kemal Doğulu'nun sağlık durumuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Çağla Şıkel, Doğulu'nun hayati tehlikesinin olmadığını söyledi. Doğulu'nun kazadan bir gece önce konuk olduğu Mesut Yar'ın programındaki sözleri kafaları karıştırdı.

 

Beyoğlu’nda Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Vişne Sokak’taki evinden dün akşamçıkarken merdivenlerden düşen Doğulu, ev sahibi tarafından kanlar içinde yerde bulundu. Doğulu, Taksim Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı.

Haberi alan Doğulu’nun yakın dostları Çağla ŞikelHande Yener, Hakan Akkaya ve Öykü Serter hastaneye koştu. Doğulu’nun sağlık durumu hakkında hastane yetkilileri bilgi vermezken, Çağla Şikel şunları söyledi: “Korkulacak bir durum yok. Yoğun bakımda müşahede altında tutuluyor. Evde yalnız olduğu için 1.5 saat sonra bulunmuş.” 

ÇAĞLA ŞIKEL: HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Kemal Doğulu'nun sağlık durumuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Çağla Şıkel, Doğulu'nun hayati tehlikesinin olmadığını söyledi. 

Şıkel şu mesajı paylaştı:

"Kemailimiz gayet iyi hayati tehlikesi yok sadece müşahede altında. Rabbim şifa versin yanındayız kuzum"

 KAFALARI KARIŞTIRAN SÖZLER

Kemal Doğulu, kazadan bir gece önce Mesut Yar'ın programına konuk olmuş ve şunları söylemişti:

- Bir kuaför geçmişim vardı. İstanbul'a geldim. Ünlü bir kuaförün yanına girdim. 20 günde kendimi sevdirdim. Üniversiteyi bitirmedim. Biri bana bir dergiden saç kopartıp 'Böyle istiyorum Kemal' diyemez. Bilir de bunu diyemeyeceğini. Çünkü o dergidekiyle aynı cilde sahip değilsin, aynı kemik yapın yok ve hiçbir şekilde aynısı olamaz. İstediğin kadar yırtınsan da olmayacak bu yani. Ben müşterilerimi ikna ettim o şekilde. Kimse bana model göstermez. Bana gelir yaparım, keserim, boyarım ve gider. 
DELİRYUM AŞAMASINA GELMİŞTİM

 -İki yıl boyunca yarışmadaydım ve çok yorgun hissettim. Mental olarak biraz balatalarım yandı benim. Doktora gittim. Doktor bana birkaç tane antidepresan verdi. Eski halimden 20 kilo fazlayım şimdi. 60 kiloydum 80 kilo oldum. Deliryum aşamasına gelmişim. 15 tane kadın var karşında ve çok güzel ifade ediyorlar onlar kendilerini. Bir erkek olarak kadınla muatap olmanın çok tehlikeli sınırları var. İnce çizgiler var ve bunlara uymak zoruındayım. Sıkıldım artık. Kontrolden çıkmıştım.

- Şimdi artık daha iyiyim. Gürbüz oldum. Normal insana döndüm. Bütün kadınlar ruhumdan birer parça aldılar. Hepsi teker teker koparttılar.

hürriyet

SAİT DURMAZ

 

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика