kedicik''iki gün kendime gelemedim''

kedicik''iki gün kendime gelemedim''

2016-04-27 17:40:00
kedicikiki gün kendime gelemedim |  görsel 1
Adnan Oktar'ın kediciği Tülay Kumaşçı

 

Tülay Kumaşcı kimdir, ne iş yapar?

İstanbul doğumluyum, İTÜ Matematik Mühendisliğini bitirdim, şu anda da lojistikle ilgileniyorum. 

 

 

Tülay Kumaşçı hiç evlendi mi evlendiyse çocukları var mı?

Hayır, evlenmedim, çocuğum yok

Facebook Twtter’da yayınladiği resimler… Hep böyle mi giyinirsiniz?

Fotoğraf çektirmeyi seviyorum, bu benim için şu an hobi haline geldi.

Dışarıdaki kıyafet tarzım fotoğraflarımla aynı değil. Beni dışarıda dekolte bir kıyafetle göremezsiniz. Günlük hayatta sade giyinmeyi severim. 

 

 

 

Adnan Hoca’nın nesinden etkilendiniz?

Hocam Adnan Oktar’la ilk karşılaşmamda en çok sevgiyle ve tutkuyla bakan gözlerinden etkilendim. Hocamın bakışları bana özel olduğumu hissettirdi. Gözlerine baktığımda derin bir sevgiyle karşılaştım açıkçası ilk tanıştığım bir kişiden gelen bu sevgi beni o kadar çok etkiledi ki 2 gün boyunca kendime gelemedim, hala o anı hatırlıyorum. 

Dünyada hiç kimsede görmediğim bir samimiyet ve bir sıcaklık hissettim. Sevgi böyle bir şeymiş dedim kendi kendime... O zamandan sonra hocamıza bağlandım.

 

 

Hocamızın İslam’a bağlığı ve dindarlığı kendisine çok güvenmemi sağladı. Adnan Oktar çok güvenilir bir kişi, çünkü her zaman vicdanıyla ve Allah korkusuyla hareket ediyor. Bu yüzden de Allah’ın ona özel bir nur ve akıl verdiğini görüyorum. 

 

 

Hocamın tarihine bakarsanız bir çok zorluğa rağmen İslam’ı ve Müslümanları her zaman savunmuş. Her zaman imanın şevkiyle yoluna devam etmiştir. Kendisinin dava şevkini örnek alıyorum. 

 

 

Hocanızın yanında neden güzel ve alımlı hanımlar var?

Hocamız Allah’ı çok sevdiği, Allah’a çok teslimiyetli olduğu için Allah’ın ona çok güzel, kaliteli, alımlı ve cazibeli kadınları bir lütuf olarak gönderdiğini düşünüyorum

 

 

 

Bu kadar güzel kadınının coşkulu bir sevgiyle, aşk ve tutkuyla hocamıza bağlanmasını çekemeyen çok kişi var. Hocamızın heybeti, gücü, yakışıklılığı, aklı ve sevgi gücü herkesde olmayabilir. Bu Allah’ın lütfu olan bir şey. Bu yüzden hocamıza hased edenler olabiliyor ancak iman gücünü unutmasınlar, hocamızın samimi imanı ona kimse de olmayan bir heybet ve cazibe kazandırıyor. 

 

vatan gazetesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика