Göbekli erkekler daha mı iyi sevişir?

Göbekli erkekler daha mı iyi sevişir?

2015-03-26 21:04:00
Göbekli erkekler daha mı iyi sevişir? |  görsel 1

Büyük göbekli erkekler gerçekten de daha iyi seks partnerleri mi?

 
Bayanlar, gözlerinizi Adonis kaslarından biraz ayırıp, bilimsel şu gerçeğe kulak verin; bu sizi daha mutlu kılabilir, tabii bazı erkekleri de...
 
 
PERFORMASLARI DAHA İYİ: Türkiye’de (elbette!) yapılan bir araştırmaya göre, bariz şekilde göbekleri olan belirli kilo üzerindeki erkekler, daha ince yapılı hemcinslerine göre yatakta performans olarak daha iyi.
 
 
Bu cesur araştırmacılar, hiçbir problem rapor etmemiş 100 erkeğe karşı cinsel disfonksiyon problemleri olan 100 erkeğin vücut kitle indeksi ve cinsel performansını incelemişler.
 
ZAYIF ERKEKLER ERKEN BOŞALMAYA DAHA MEYİLLİ: Sonuç?
 
 
Vücut kitle indeksi yüksek olan erkekler ve evet biçimsiz mideleri ile ortalama 7.3 dakikalık bir performans gösterirken, zayıf olan grup ancak 2 dakika gösterebilmiş.
 
 
Beş dakikalık bir fark elbette kayda değer. Milliyet'in haberine göre, hatta, zayıf vücut yapısı olan erkeklerin erken boşalma problemi yaşamaya daha meyilli oldukları da ortaya çıkmış.
 
 
MANTIĞA AYKIRI GİBİ GELİYOR AMA..
 
 
Genellikle erkeklerin başlıca sağlık göstergesi kabul edilir cinsel performansları, öyleyse sağlıklı kilo sahibi olanların performansı da aynı orantıda ideal olmamalı mı?
 
 
Tam olarak değil. Bilim adamlarına göre bu çok daha karışık bir durum.
 
Daha çok göbek yağı, dediklerine göre, bulunduran bireyde daha fazla dişi seks hormonu estradiol olduğunu gösteriyor ki bu da çabuk orgazmı engelliyor.
 
 
 
sözcü
 
 
 

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика