Game of Thrones 6. sezon 1. bölümü ile ekrana kilitledi

Game of Thrones 6. sezon 1. bölümü ile ekrana kilitledi

2016-04-25 12:05:00
Game of Thrones 6. sezon 1. bölümü ile ekrana kilitledi |  görsel 1
Game Of Thrones 6.Sezon 1.bölümüyle bu akşam 23:00'de Dizimax Sci-fi kanalında ekranlara gelecek.
Dünyayı kasıp kavuran Game Of Thrones 6.sezon 1.bölümüyle dünyada yayına girdi. Peki yeni sezonda Game Of Thrones'da neler yaşanacak? Jon Snow geri dönecek mi? Game Of Thrones Türkiye yayınında hangi kanalda, saat kaçta ve hangi günler yayınlanacak? Tüm soruların cevabı haberimizde. İşte detaylar...
-
Dünyada büyük yankı uyandıran Game of Thrones 6. sezon artık yayına girdi. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones'ta 6.sezonda Jon Snow soruları yanıt bulacak mı? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor.
-
Game of Thrones'un yeni sezonu ABD yayınından hemen sonra Türkiye'de 'Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde' uygulamalarından, Pazartesi günleri saat 23:00'de yeni kanalı Dizimax Sci-Fi'dan izlenebilecek.
-
Yine dizinin fenomenlerine yapılan bir güzellik ise; İlk sezon ile birlikte geçmiş beş sezonun tamamı ise kesintisiz şekilde yine 25 Nisan'dan itibaren 'Dilediğin Yerde Dilediğin Zaman' uygulamasıyla diziseverler ile buluşacak.'Game of Thrones' efsanesi yeni sezonu Türkiye'de Digiturk'le ekranlara dönüyor.
-
Peki 6.sezonda Game Of Thrones'ta neler yaşanacak? İşte detaylar...
Dizinin ana karakterlerinden Jon Snow'u en son, 5. sezonun finalinde karların üzerinde ölü yatarken görmüştük. Bu sahne ölümlere alışan Game of Thrones fanlarını bile derinden sarmış, günlerce konuşulmuştu.Yönetmen David Nutter'dan ve yazar George R. R. Martin'den gelen açıklamalar Jon Snow'un öldüğünü onaylasa da bu bir son olarak görülmemişti.
-
Jon Snow'un öldükten sonra "Ak Gezen" olarak geri döneceği teorisi internette dolanan en yaygın iddialardan biri. Ölüm sahnesinde Snow'un gözlerinde beliren mavi ışık, bu iddiayı destekliyor olabilir. Snow'un kızıl rahibe Melisandre tarafından dirilteceğini düşünenler de var. Melisandre'nin 5.sezonda "yanlış ata oynadığını" görerek Kara Kale'ye gelmesi bu teoriyi besleyen olaylardan biri.
-
Rus-İsrail asıllı model Ania Bukstein ise Kinvara rolüyle dizinin yeni "kızılı" olacak. Kıbrıs asıllı Türk aktör Tamer Hassan, 6. sezonda Khal Forzo olarak karşımıza çıkacak.
-
Hassan'dan önce Game of Thrones ekibindeki tek Türk oyuncu olan Sibel Kekilli'nin de Tyrion'un büyük aşkı Shea karakteri ile geri dönebileceği konuşuluyor.
 
Dizinin yayınlanan son fragmanında Güney ve Kuzey krallıkları arasında bir savaş olduğunu görüyoruz. Yapımcı Bryan Cogman, "Kesinlikle tüm zamanların en büyük aksiyon sahnesi" sözleriyle bu sezonda da seyirciyi doyuracaklarını belirtiyor.
 
 
 
mynet
 

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика