Eşref Kolçak'ın 2'nci oğlu Devran Çağlar'ı reddettiği ortaya çı

Eşref Kolçak'ın 2'nci oğlu Devran Çağlar'ı reddettiği ortaya çı

2016-06-24 16:19:00
Eşref Kolçakın  2nci oğlu Devran Çağları reddettiği ortaya çı |  görsel 1
Eşref Kolçak'ın Harun Kolçak dışında 2'nci oğlunu reddettiği ortaya çıktı 1990'lı yılların popüler şarkıcısı Harun Kolçak geçtiğimiz günlerde bağırsaklarından enfeksiyon kaptığından dolayı hastaneye kaldırılmıştı. Durumunun ağır olduğu öğrenilen Kolçak'ın aynı zamanda Devran Çağlar adında bir kardeşi daha var. Ama baba Eşref Kolçak oğlunu cinsel tercihi yüzünden yıllar önce evlatlıktan reddetmiş.
Türk sinemasının günümüzde yaşayan efsanesi Eşref Kolçak'ın oğlu Harun Kolçak geçtiğimiz günlerde acil bir şekilde Maslak Acıbadem hastanesinde yoğun bakıma alınmıştı. Durumunun hala ağır olduğu söylenen Kolçak'ın yıllar önce baba tarafından reddedilen bir kardeşi daha var. Ama usta isim Eşref Kolçak'ın diğer oğlu Devran Çağlar'ı yıllar önce cinsel tercihi sebebiyle reddettiği iddia ediliyor.
Bahsi geçen Çağlar da aslında ailesi gibi ünlü birisi. O da 90'lı yıllarda abisi Harun Kolçak gibi çıkış yapan sanatçılar arasında...
-
Devran ise konuyla ilgili yıllar önce şu açıklamayı yapmıştı:
"Babam ergenlik dönemine girdiğimde yaptığım cinsel tercihimden ötürü beni fazlasıyla dışladı. Bana o dönemlerde 'Ulan benim gibi bir adamın oğlu .bne olur mu, Bu bana yakışır mı?' diyerek baskı yapıyordu. Ben de bir süre duygularıma engel olmayı denedim ama başaramadım. Bu bana verilmiş bir hissiyat bunu reddedemezdim.
Babama hayatımı bu yönde yaşayacağımı söylediğimde çok sinirlendi ve beni hayatından çıkarttı. 20 senedir sanat camiasının içinde olmamıza rağmen babamla bir kez bile karşılaşmadık. Artık bu kırgınlığın bir an önce bitmesini istiyorum. Gerçek ailemin yanında olmak onlara doyasıya sarılmak istiyorum."
 
mynet
 
 

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика