"Düşes eğimi" oturuşu...

"Düşes eğimi" oturuşu...

2016-04-25 12:09:00
Düşes eğimi oturuşu... |  görsel 1
Oturuşunun bile bir adı var "Düşes eğimi"
Prens William'ın eşi Cambridge Düşes'i Kate Middleton her yaptığı ile olay oluyor. Sıradan bir aileden gelen Middleton'un kıyafeti, makyajı, tavırları hatta oturuş tarzı bile değişti.

Geçtiğimiz haftalarda Hindistan ziyaretinde Taj Mahal'in önünde eşiyle poz veren Kate Middleton'ın oturuş şekli İngiliz basınının gündemindeydi. Middleton, dizleri ve ayak bilekleri bitişik şekilde bacaklarını hafifçe yana eğimli bir şekilde konumlandırarak oturuyor. Hatta onun bu oturuş şeklinin artık bir adı bile var! ''Düşes Eğimi''

kateee-midleton 2

Middleton bu sırada ellerini de genellikle kayınvalidesi Prenses Diana'dan kendisine yadigar kalan iri taşlı nişan yüzüğünü görünür kılacak şekilde kucağında birleştiriyor.

kateee-midleton 3

Uzmanlar bu oturuş tarzının özellikle yüksek topuklu ayakkabılar giyen hanımlar için çok daha rahat olduğunu söylüyor. Üstelik, ortaya çıkan görüntü de son derece estetik.

kateee-midleton 4

Prens Charles'ın eski hizmetlilerinden birine göre ise bu tarz, dizler ve ayak bilekleri bitişik, bacaklar hafif yana eğimli oturuş bir kadının daha edepli görünmesini de sağlıyor. Bir başka deyişle bir dönem rüzgardan uçuşan etekleri yüzünden magazin basınına konu olan Kate Middleton'ın benzer zorluklar yaşamasını da engelliyor.

kateee-midleton 6

Prens Charles'ın eski kahyası Grant Harold bu oturuşun Middleton'ı fiziksel açıdan kusursuz ve son derece "hanım hanımcık" gösterdiğini anlatıyor. Middleton geçmişte de artık kendi adıyla anılan bu tarzı anımsatan şekillerde oturuyordu.  Ancak uzmanlara göre Düşes'in Taj Mahal ziyareti sırasında çekilen pozu bu kez kelimenin tam anlamıyla bu pozun hakkını verdiğini gözler önüne seriyor.

kateee-midleton 5

1992 yılın Prenses Diana da Taj Mahal'in önünde poz vermişti.
kateee-midleton 8

katteee

 

 

mynet.com

 

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика