Bu banyo sahnesi çok konuşulacak!

Bu banyo sahnesi çok konuşulacak!

2015-02-21 01:49:00
Bu banyo sahnesi çok konuşulacak! |  görsel 1
Medcezir 61. son bölümde çok konuşulacak sahne-izle Nefesler tutuldu...Star Tv'nin izlenme rekorları kıran dizisi Medcezir bu akşam herkesi ekrana kilitleyecek. Mira ve Yaman'ın birlikte çıkacakları tatil onlar için yeni bir başlangıç olacak. Medcezir 61. bölüm fragmanları ve son bölüm detaylar
Medcezir bu akşam 61. bölüm ile ekrana gelecek. Sürpriz sahnelerin yaşanacağı Medcezir 61. bölüm için 1. ve 2. fragmanlar yayınlandı. İşte yeni bölümden son ipuçları..
 
 
Mira ve Yaman’ın büyük bir heyecanla başlayan sevgililer günü tatili ikisi için de unutulmaz olur. Yaman'ın Mira'ya günlerdir hazırladığı sürpriz hediye Mira'yı mutluluktan göklere çıkarır. Doktorundan aldığı habere rağmen, bu tatil aşkları için bir milat olacaktır. 
 
Yaman İstanbul’a döner dönmez mutluluğunu annesi ve Kenan’la paylaşır. Üçü zorluklarla geçen yılların ardından ilk defa tüm sorunlarından sıyrılıp bir aile olduklarının farkına varırlar. Koperlerin bu mutluluğunu Tozludere’de  sessizce izleyen gözler vardır.
 
Annesinin dönüşünü heyecanla bekleyen Mira, Orkun’un son kozunu da oynadığından habersiz, Yaman’la onu ayırabilecek her türlü tehlikeye karşı tetiktedir. Faruk’un Yaman’ın tarafında yer aldığını öğrenmesi ve Sude’nin sessizliği Orkun’un  daha cesur adımlar atmasına neden olur. Bu sefer oyununa Murat’ı da alet eder.
 
Asım Şekip Kaya ile tekrar barışma fırsatı yakalayan Sude, Orkun yüzünden son şansını kaybetmemeye kararlıdır. Orkun’un tehdidine karşı çareyi yine Kenan’ı öne sürmekte bulur.  
 
Kenan içinde bulunduğu bataklıktan çıkmak için çırpınırken Sude’yi de yanına çektiğinde, Altınkoy ve Tozludere arasındaki uçurum hiç olmadığı kadar derinleşecektir...
 
 
 
 
 
 
 
milliyet
 
 

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика