Bozok;''Duygu'dan herkes korksun..''

Bozok;''Duygu'dan herkes korksun..''

2013-05-08 14:41:00
Bozok;''Duygu'dan herkes korksun..'' |  görsel 1

 

Adada 7 hafta onunla uğraştım! 

 

 

Survivor Gönüllüler adasından bu hafta elenen Bozok Gören, kavgalı olduğu Duygu hakkında öyle açıklamalar yaptı ki..

 

Survivor’dan elenen Bozok Gören, acunn.com’a verdiği röportajdaçarpıcı açıklamalarda bulundu. Bozok, yıldızının bir türlü barışmadığı Duygu’nun agresifliği dışında çok iyibir yarışmacı olduğunu söylerken, favori ismini de açıkladı.

 

İşte Bozok Gören’in o açıklamaları:

"Fatmagül’e elenirim diye beklemiyordum, Duygu’ya elenirim diyordum. Duygu ile çok büyükproblemler yaşadım. Duygu’dan hiçbir zaman düzgün bir cevap alamadım ve hep kavga ettik. Ama kavgaları oyunlara taşımadık. Duygu oyunlarda iyiydi, her seferinde en az bir oyun kazandı. Agrasifliği dışında yararı var. Fatmagül hariç herkesle kavga etti. Ben 7 hafta Duygu’yla uğraştım.

 

Eğer ben ünlüler takımında olsaydım bambaşka olurdu. Orada daha çok arkadaşım olurdu. Gönüllüler takımında ben çok yalnız kaldım. Konuşacak kimsem yoktu. Survivor’u bence kesin Cengiz kazanacak. İyi bir Survivor. Tipi müsait, boyu müsait, yakışıklı, güçlü, tam bir survivor. Ben Cengiz’in kazanmasını istiyorum ama bence herkes Duygu’dan çok korksun. Bu saatten sonra Duygu herkesi çok zorlayacak gibi duruyor."

medyafaresi

 

 

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика