Billboard Müzik Ödülleri sahiplerini buldu

Billboard Müzik Ödülleri sahiplerini buldu

2013-05-20 17:30:00
Billboard Müzik Ödülleri sahiplerini buldu |  görsel 1

Merakla beklenen Billboard Müzik Ödülleri pazar gecesi Las Vegas'ta MGM Grand Garden Arena'da düzenlenen muhteşem törenle sahiplerini buldu. Taylor Swift, One Direction, Justin Bieber, Rihanna gecenin en çok ödül kazanan isimleri oldu. Taylor Swift, "En İyi Sanatçı", "En İyi Kadın Şarkıcı", "Billboard Top 200" ödülü de dahil toplam 8 ödül kazandı. One Direction ise "En İyi Yeni Sanatçı", "En İyi Grup", "En İyi Pop Sanatçısı" ödüllerini aldı. Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da izlediğimiz Justin Bieber, "En İyi Erkek Sanatçı" ödülüyle "Sosyal Medyanın En Başarılı İsmi" ödüllerini aldı.

 
 
Rihanna da "En İyi R&B sanatçısı" da dahil 2 ödülün sahibi oldu. "En İyi Rock Sanatçısı" ödülü Fun.'a giderken, "En İyi Rap Sanatçısı" Nicki Minaj, "En İyi Dans Sanatçısı" ise Madonna oldu. Madonna ayrıca turne açısından yılın en başarılı ismi de seçildi. Prince ise "Yılın İkonu" ödülünü aldı. Gecenin performanslarını buradan izleyebilirsiniz.
 
 
Madonna 2013 Billboard Müzik Ödüllerinde aday olduğu tüm dallarda ödül kazanarak bir gecede 3 ödül birden aldı.
 
Geceye damgasını vuran bir başka olay ise Justin Bieber'ın yuhalanması oldu.Ödülünü almak için sahneye çıkan Bieber, izleyenlerin tepkisiyle karşılaştı. Bieber, "19 yaşındayım ve iyi bir iş çıkardığımı düşünüyorum. Daha ciddiye alınmalıyım" dedi.
 
 
 
sözcü

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика