Babasına rağmen hamile kaldı!

Babasına rağmen hamile kaldı!

2015-03-12 23:58:00
Babasına rağmen hamile kaldı! |  görsel 1
Uzun süre tüp bebek tedavisi gören ama anne olamayan Seren Fosforoğlu 3 aylık hamile.
 

Tiyatro sanatçısı Seren Fosforoğlu ‘ndan güzel haber! Uzun süre tüp bebek tedavisi gören ama anne olamayan Seren 3 aylık hamile.

Uzun süredir bebek sahibi olabilmek için Seren Fosforoğlu ve İbrahim Öztürk çifti Tüp bebek tedavisi görüyorlardı.Şimdi aldıkları bebek haberi ile dünyanın en mutlu çifti oldular.Üstelik tüp bebek tedavisinden tam vazgeçtikleri ve ara verdikleri sırada sürpriz bir şekilde doğal yolla hamile kaldığını öğrenmiş Seren Fosforoğlu. Bu mutlu ve güzel haber için sözcü gazetesi olarak Seren’i aradık ve sadece bize ilk kez açıkladığını söyledi. Seren. “Öğrenince inanamadım. O kadar çok uğraşmıştık ki ama tam tedaviyi bıraktım hamile kaldım. Sanırım bunun stresle çok ilgisi var. Bu yüzden çevremle paylaşmak için de 3 ay bekledim.Tek dileğim stresten uzak sakin bir hamilelik geçirmek” dedi.

Bilindiği üzere Seren Fosforoğlu , babası Enis Fosforoğlu’nu “Tiyatro da işler aksar” diyerek hamileliğine engel olmakla suçlamıştı. Bunun üzerine baba Fosforoğlu ‘nun açıklamaları ile uzun süre medya da baba-kız kavgası olarak yer almışlardı.

 

sözcü

 

0
0
0
Yorum Yaz
"> Яндекс.Метрика